Młodszy/a kierownik/czka projektu - dział budowy

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego/a Kierownika/czki Projektu w Dziale Budowy, która będzie miała okazję współprowadzić projekty budowlane z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), takie jak instalacje fotowoltaiczne czy farmy wiatrowe. Wybrana osoba będzie pracować pod opieką doświadczonego Kierownika Projektu

Wynagrodzenie do negocjacji

Umowa o pracę / B2B

Pełny etat

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa, elektrotechniki, ochrony środowiska lub pokrewne,
  • Podstawowa znajomość prawa budowlanego, przepisów ochrony środowiska oraz procesów deweloperskich i budowlanych,
  • Podstawowa wiedza na temat przygotowywania i prowadzenia projektów inwestycyjnych,
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy dla generalnego wykonawcy, podwykonawcy, inwestora lub inwestora zastępczego (doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem),
  • Ważne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • Dokładność, sumienność, terminowość i komunikatywność,
  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych celów i zadań,
  • Minimum dobra znajomość oprogramowania AutoCAD i Pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii (fotowoltaika, energia wiatrowa, hybrydy, magazyny energii),
  • Doświadczenie w kontaktach z organami administracji (operatorzy energetyczni, urzędy gminy, starostwa),
  • Doświadczenie zdobyte w realizacji inwestycji budowlanych z zakresu OZE, najlepiej z ramienia generalnego wykonawcy, podwykonawcy, inwestora lub inwestora zastępczego.

Obowiązki:

  • Realizacja kontraktów budowlanych EPC/BoS w zespole dwuosobowym pod nadzorem doświadczonego partnera,
  • Współpraca z podmiotami zaangażowanymi w realizację projektów inwestycyjnych, takimi jak urzędy, operatorzy sieci energetycznej, właściciele nieruchomości, generalni wykonawcy, podwykonawcy, inżynierowie nadzoru, doradcy, audytorzy,
  • Kontrola harmonogramu projektu oraz jego dokumentacji,
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu innych inwestycji do realizacji,
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej z pomocą działu oraz zewnętrznych konsultantów,
  • Tworzenie zestawień, analiz i raportów niezbędnych do planowania inwestycji,
  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów na potrzeby audytu projektu,
  • Uczestnictwo i wsparcie działu w procesach komercjalizacji realizowanych projektów,
  • Wspieranie działań pozostałych departamentów operacyjnych PAD RES Development sp. z o.o., w tym zespołu dedykowanego do pozyskania i rozwoju projektów,
  • Sporadyczne delegacje - maksymalnie 2 dni w tygodniu, w zależności od potrzeb projektu.

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji nowatorskich, ciekawych i ambitnych projektów w branży OZE,
  • Trwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B na pełny etat po okresie próbnym,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • Benefity takie jak pakiet usług medycznych, karta MultiSport,
  • Uznaniowe bonusy realizacyjne,
  • Możliwość podnoszenia kompetencji i eksploracji rynku OZE poprzez szkolenia i uczestnictwo w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje),
  • Udział w rozwojowych projektach w doświadczonym zespole,
  • Możliwość pracy przy projektach na różnym etapie rozwoju, co umożliwia pełne poznanie procesu inwestycyjnego w OZE,
  • Pracę w miłej atmosferze.
pad-res-logo

PAD RES DEVELOPMENT Sp. z.o.o

NIP: 5272967552

location-icon

Al. Jana Pawła II 19, 10 piętro

00-854 Warszawa

contact-icon

kontakt@pad-res.pl

PAD RES tworzymy razem z:

20latplwue logogriffin logokajima logo