Młodszy Prawnik

Obecnie poszukujemy studenta 5 roku prawa na stanowisko młodszego prawnika do naszego wewnętrznego działu prawnego.

Do negocjacji

Umowa zlecenie / Umowa o pracę

Niepełny etat

Kim jesteśmy

Jesteśmy jednym z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się deweloperów z branży OZE. Obecnie działamy w ramach międzynarodowej struktury joint-venture, a łączna moc tworzonych przez nas projektów wynosi już ponad 1 GW.

Zakres zadań

Na co dzień pracujemy w międzynarodowym środowisku, więc szczególnie mile widziani będą kandydaci posiadający doświadczenie zdobyte w międzynarodowych organizacjach oraz z biegłą znajomością j. angielskiego. Dużym atutem będzie również doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek. Nie wymagamy natomiast doświadczenia w branży OZE, ale zależy nam na osobie nastawionej na stałe dokształcanie się w tej dziedzinie.

Twoje zadania będą bardzo zróżnicowane, ale do  codziennych obowiązków będzie należało m.in.:
•    Pomoc przy tworzeniu dokumentacji transakcyjnej dotyczącej nabywania/zbywania dużych projektów OZE
•    Przygotowywanie i składanie wniosków do KRS i ksiąg wieczystych
•    Tworzenie i bieżąca obsługa korporacyjna spółek z naszej grupy kapitałowej
•    Koordynowanie procesów przenoszenia decyzji administracyjnych i umów
•    Analiza przepisów dotyczących naszej działalności
•    Sporządzanie wewnętrznych zestawień i podsumowań
•    Opiniowanie umów i innych dokumentów

Nasze oczekiwania:

•    Status studenta 5 roku prawa
•    Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu, praca w biurze w Warszawie
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę na skomplikowanych dokumentach prawniczych w tym języku
•    Zaangażowanie i chęć związania się z naszą organizacją na dłużej
•    Zdolność do pracy pod presją czasu, nad wieloma projektami równocześnie

Co oferujemy:

•    Pracę w międzynarodowej, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji z branży OZE
•    Dużą samodzielność
•    Pracę przy największych na rynku projektach OZE
•    Bardzo duże możliwości rozwoju w ramach organizacji
•    Świetną atmosferę pracy w wyjątkowo młodym zespole
•    Opiekę medyczną i pakiet Multisport

 Zapraszamy do kontaktu!

pad-res-logo

PAD RES DEVELOPMENT Sp. z.o.o

NIP: 5272967552

location-icon

Al. Jana Pawła II 19, 10 piętro

00-854 Warszawa

contact-icon

kontakt@pad-res.pl

PAD RES jest częścią

logo griffin capitallogo kajima