Współpraca z PAD RES-article-main-image
dark-green-rectangle
light-green-rectangle

Współpraca z PAD RES

Współpraca z PAD RES-article-main-image

Razem tworzymy zrównoważoną przyszłość energetyki.

Formy współpracy

Kupno projektu

Oferujemy możliwość odkupienia projektu oraz rozwinięcie go z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze doświadczenie w projektowaniu, budowie i zarządzaniu farmami fotowoltaicznymi oraz wiatrowymi pozwala nam na profesjonalne podejście do każdego projektu i zapewnienie najwyższej jakości usług. Rozwijając Twój projekt, dokładamy wszelkich starań, aby spełnił on wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania, jednocześnie dbając o zgodność z obowiązującymi przepisami i normami. Przykładamy dużą wagę do optymalizacji projektu pod kątem kosztów, efektywności i zrównoważonego rozwoju.

Kupno projektu-image

PPA

Oferujemy naszym klientom umowy PPA (Power Purchase Agreement). Jest to umowa zakupu energii elektrycznej, która zapewnia naszym klientom stałe i przewidywalne ceny energii elektrycznej przez cały okres trwania umowy. Oferujemy naszym klientom elastyczne umowy PPA, które dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Współpraca będzie oparta na zasadzie partnerstwa i długotrwałej współpracy, dlatego stawiamy na transparentność i uczciwość we wszystkich naszych działaniach.

PPA-image

Dzierżawa ziemi

Jeśli jesteś właścicielem ziemi i chcesz wykorzystać ją w sposób zgodny z ideą zrównoważonego rozwoju, to zachęcamy do współpracy z nami. Wydzierżawienie ziemi na cele związane z farmami fotowoltaicznymi lub wiatrowymi to nie tylko szansa na dodatkowe dochody, ale również na aktywne uczestnictwo w budowaniu przyszłości, w której dbałość o środowisko będzie kluczowa.

Dzierżawa ziemi-image

Artykuły

Bądź na bieżąco z wydarzeniami z życia naszej firmy lub dowiedz się więcej na temat pracy z odnawialnymi źródłami energii.

Wszystkie

Aktualności

Wiedza na temat OZE

pad-res-logo
pad-res-logo

PAD RES DEVELOPMENT Sp. z.o.o

NIP: 5272967552

location-icon

Al. Jana Pawła II 19, 10 piętro

00-854 Warszawa

contact-icon

kontakt@pad-res.pl

PAD RES tworzymy razem z:

20latplwue logogriffin logokajima logo

© PAD RES 2024