Specjalista/tka ds. środowiska

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty/tki ds. Środowiska, gdzie będziesz miał/a wyjątkową okazję wspierać nasz zespół w kluczowych analizach środowiskowych. To stanowisko oferuje szansę na nadzór nad procedurami oceny oddziaływania na środowisko, weryfikację dokumentacji oraz koordynację współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami. Dołącz do nas i przyczyń się do realizacji ambitnych projektów OZE, mając realny wpływ na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

Wynagrodzenie do negocjacji

Umowa o pracę / B2B

Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami PV, farmami wiatrowymi i magazynami energii pod kątem środowiskowym.
  • Nadzór nad procedurą oceny oddziaływania na środowisko projektów OZE.
  • Weryfikacja dokumentacji środowiskowej (KIP, ROŚ, raporty z inwentaryzacji przyrodniczych itp.).
  • Koordynacja współpracy z podmiotami zewnętrznymi i wewnętrznymi zespołami.
  • Analiza terenu pod kątem możliwości realizacji projektów PV i wiatrowych (screening).
  • Koordynacja środowiskowego due diligence i ocena dokumentacji pod kątem realizacji projektów i potencjalnych zagrożeń.
  • Utrzymywanie komunikacji z organami administracji publicznej.
  • Monitoring i weryfikacja realizacji obowiązków wynikających z decyzji środowiskowych.
  • Wsparcie w działaniach na rzecz społeczności lokalnych oraz ochrony przyrody.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3-5 lat).
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość przepisów związanych z ocenami oddziaływania na środowisko, ochroną przyrody oraz planowaniem przestrzennym.
  • Doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji środowiskowych dla projektów OZE.
  • Ogólna wiedza przyrodnicza i umiejętność interpretacji wyników badań przyrodniczych.
  • Umiejętność identyfikacji ryzyk związanych z rozwojem projektów PV i wiatrowych oraz sposobów ich minimalizacji.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, proaktywność.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i kultura osobista.

Mile widziane:

  • Znajomość QGIS.

Oferujemy:

  • Realizacja ciekawych projektów z branży OZE w doświadczonym zespole.
  • Trwałe zatrudnienie na UoP lub B2B po okresie próbnym.
  • Opiekę medyczną i dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon i laptop.
  • Pracę w miłej atmosferze.

O nas:

PAD RES to polski deweloper czystej energii, który specjalizuje się w projektach związanych z energią odnawialną, inwestycjami infrastrukturalnymi oraz nieruchomościami komercyjnymi. Założona w 2010 roku firma z powodzeniem zarządza rozwojem swoich inwestycji od podstaw do etapu „gotowy do budowy” lub „gotowy do eksploatacji”. We wrześniu 2021 roku większość udziałów PAD RES zostało objętych przez Griffin Capital Partners i Kajima Europe. Grupa planuje koncentrować się na dalszym rozwoju portfela PAD RES, na który składają się inwestycje w projekty fotowoltaiczne i wiatrowe na różnym etapie zaawansowania, zarówno w fazie deweloperskiej, jak i gotowe do budowy, których łączna zabezpieczona moc przyłączeniowa przekroczy 1 GW. Takie portfolio stawia platformę w czołówce rozwijającego się krajowego sektora energii odnawialnej.

pad-res-logo

PAD RES DEVELOPMENT Sp. z.o.o

NIP: 5272967552

location-icon

Al. Jana Pawła II 19, 10 piętro

00-854 Warszawa

contact-icon

kontakt@pad-res.pl

PAD RES tworzymy razem z:

20latplwue logogriffin logokajima logo