Dzierżawa gruntów

Jeśli posiadasz grunt i chcesz wykorzystać jego potencjał w duchu zrównoważonego rozwoju, to zachęcamy do współpracy z PAD RES. Jesteśmy otwarci także na współdziałanie z jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie dzierżawy gruntów. Nasze projekty związane z odnawialnymi źródłami energii nie tylko przynoszą korzyści finansowe, ale także wspierają budowę przyszłości opartej na dbałości o środowisko.

Realizacja projektów

Każdy projekt to szereg działań, które musimy podjąć.

step-icon

Szczegółowa analiza gruntu w zależności od inwestycji

step-icon

Kompleksowe zarządzanie procesem inwestycyjnym

step-icon

Tworzenie projektu w zgodzie z lokalnymi władzami i społeczeństwem

Jak będzie wykorzystywany Twój grunt?

Zgodnie ze wszystkimi normami prawnymi

Jesteśmy tu, byś mógł poczuć dumę i satysfakcję z wykorzystania Twojego gruntu. Nasze innowacyjne podejście do energii odnawialnej gwarantuje, że Twój teren stanie się źródłem zielonej energii, która nie tylko przyniesie korzyści dla środowiska, ale także wpłynie pozytywnie na Twój lokalny ekosystem. Tworząc farmy fotowoltaiczne oraz wiatrowe, łączymy harmonijnie nowoczesne technologie z naturalnym krajobrazem Twojej ziemi. Nasz zespół ekspertów działa w trosce o Twoje interesy i zobowiązuje się do transparentności oraz współpracy na każdym etapie projektu. Dzięki nam, Twój grunt stanie się kluczowym elementem przyszłościowej energetyki, a Ty staniesz się częścią ruchu na rzecz zrównoważonej przyszłości.

Z poszanowaniem dla lokalnej społeczności oraz krajobrazu

PAD RES, zobowiązuje się do prowadzenia działań związanych z energią odnawialną w sposób, który uwzględnia unikalne cechy i potrzeby każdego obszaru. Współpracując z lokalnymi interesariuszami i władzami, dążymy do tworzenia projektów, które nie tylko przyczyniają się do zrównoważonej transformacji energetycznej, ale także integrują się harmonijnie z otaczającym środowiskiem. Nasze inicjatywy oparte na farmach fotowoltaicznych i wiatrowych stanowią przykład zaangażowania w rozwój regionów, w których działamy, na rzecz długotrwałego dobra i ochrony naturalnych zasobów.

Zgodnie ze wszystkimi normami prawnymi

Nasza działalność opiera się na ściśle przestrzeganych normach prawnych i przepisach. To dla nas kluczowe, aby działać zgodnie z wszelkimi narzuconymi z góry wymaganiami. W trosce o lokalne wartości oraz ochronę środowiska, nasze inicjatywy instalacji odnawialnych źródeł energii są harmonijnie dostosowane do regulacji prawnych, a jednocześnie uwzględniają potrzeby lokalnej społeczności. Twój grunt stanie się źródłem czystej energii, a nasza praca w pełni zgodna z obowiązującymi regulacjami, co stanowi dla nas fundamentalną kwestię.

Warunki obszaru, który chcesz wydzierżawić

Chętnie rozważymy każdą propozycję oferowanej powierzchni. Abyśmy mogli zrealizować projekt na Twojej ziemi, konieczne jest aby spełniała ona kilka niezbędnych warunków.

step-icon

Dostęp do drogi publicznej

step-icon

Brak obszaru chronionego

step-icon

Uregulowany stan prawny

step-icon

Brak wysokiej infrastruktury

Transparentna forma współpracy

Oferowana przez nas forma umowy opiera się na profesjonalnie wypracowanej umowie dzierżawy, opracowanej przez nasz zespół ekspertów. Wszystkie zapisy w umowie wynikają z naszej długoletniej praktyki w branży oraz zostały stworzone w sposób prosty i przejrzysty, aby były zrozumiałe dla obu stron. Nasze umowy cieszą się reputacją jednych z najprostszych i najbardziej klarownych w branży, zapewniając solidną podstawę dla owocnej współpracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany wydzierżawieniem ziemi, lub masz pytania z tym związane zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

pad-res-logo
pad-res-logo

PAD RES DEVELOPMENT Sp. z.o.o.

NIP: 5272967552

location-icon

Al. Jana Pawła II 19, 10 piętro

00-854, Warszawa

contact-icon

kontakt@pad-res.pl

PAD RES is a part of

logo griffin capital

© PAD RES 2023